loader image
09120610243

خرید آپارتمان

خرید آپارتمان در هزاران آگهی خرید خانه، آپارتمان، ویلا، فروش خانه و سایر املاک مسکونی در نت فایل همراه با عکس و مشخصات کامل موجود و خرید انواع خانه نوساز، مسکن مهر با قیمت ارزان در این سامانه امکان پذیر است.

خرید آپارتمان
آپارتمان گوهردشت

آپارتمان 122 متری گوهردشت

 آپارتمان 122 متری واقع در گوهردشت نبش خیابان نهم غربی ساختمان یاس که 19 سال سن بنا دارد و نمای آن سنگ است.کلا سه طبقه است که در هر طبقه 6 واحد ساخته شده است.موقعیت اداری مسکونی بوده و بازسازی شده است.قیمت خرید آپارتمان دو میلیارد و پانصد میلیون تومان است.

خرید آپارتمان

خرید آپارتمان نت فایل

خرید آپارتمان عظیمیه

آپارتمان 133 متری واقع در عظیمیه پاسداران شرقی لاله 2 ساختمان آرش که کل طبقات آن 5 طبقه است و در هر طبقه 2 واحد دارد.امکانات مختلفی چون انباری آسانسور آیفون تصویری پارکینگ پکیج درب ریموت شوفاژ کولرآبی کمد دیواری هود گاز رومیزی بالکن دارد.قیمت خرید آپارتمان متری 30 میلیون تمومان است.

خرید آپارتمان گوهردشت

خرید آپارتمان گوهردشت

آپارتمان 122 متری واقع در گوهردشت بلوار انقلاب فاز 3 بلوک 3 کوی لاله در 5 طبقه 2 واحدی که در طبقه چهارم قرار دارد.از جمله امکانات آن میتوان به انباری آسانسور آیفون تصویری پارکینگ پکیج درب ریموت شوفاژ کولرآبی کمد دیواری هود گاز رومیزی بالکن اشاره کرد.قیمت خرید آپارتمان سه میلیارد و پانصد میلیون است.

خرید آپارتمان مهرشهر

خرید آپارتمان مهرشهر

آپارتمان 245 متری واقع در مهرشهر خیابان 104پلاک 806 که کل طبقات در 3 طبقه بنا شده و در هر طبقه 4 واحد دارد.از جمله امکانات ملک میتوان به انباری آسانسور آیفون تصویری پارکینگ پکیج داکت اسپیلت درب ریموت دوربین مداربسته سالن اجتماعات کولرآبی کمد دیواری هود گاز رومیزی بالکن لابی من اشاره کرد.قیمت خرید آپارتمان متری 63 میلیون میباشد.

خرید آپارتمان کیانمهر

خرید آپارتمان کیانمهر

آپارتمان 83 متری در کیانمهر انتهای بوستان شش دست چپ روبه روی لاله اولین ساختمان در 4 طبقه 3 واحدی که در طبقه چهارم واقع شده است.امکاناتی چون انباری آسانسور آیفون تصویری پارکینگ پکیج درب ریموت کولرآبی کمد دیواری هود گاز رومیزی بالکن داراست.قیمت خرید آپارتمان یک میلیارد و ششصد میلیون تومان است.

خیابان آزادی

در این محل شما یک خیابان اصلی به نام آزادی خواهید دید که حائز اهمیت ترین و شلوغ ترین خیابان گوهردشت بشمار می رود که در عیاد و مراسمات متفاوت بر تردد آن افزوده می شود. خیابان آزادی از سه ‌راه گوهردشت تا خیابان موذن امتداد داشته و پس از فلکه اول یک طرفه است

مراکز خرید

در خیابان اصلی گوهردشت می توانید به بسیاری از مراکز خرید، فروشگاه ها و مغازه ها مراجعه کرده و خرید های روزانه و ماهانه خود را انجام دهید

آپارتمان گوهردشت

محله گوهردشت کجاست؟ محله گوهردشت یکی از محلات شمال شهر کرج است که اغلب مردم آن را با نام رجایی شهر نیز می شناسند. گوهردشت در ضلع شمالی با محله آسمان و بهارستان و همچنین رشته‌ کوه های البرز، در ضلع جنوبی با خیابان بهشتی و زمین های دامپروری، از ضلع غربی با بلوار اشتراکی و همینطور باغستان منطقه شش و در نهایت در ضلع شرقی با محله اوج، حسن ‌آباد و جهانشهر همسایگی دارد.

مشاوران املاک استان البرز

دریافت روزانه فایل های مناطق استان البرز مستقیم داخل نرم افزار فایلینگ اتوماسیون داخلی مشاوران املاک نت فایل

 تماس با ما : 02634558545

info@inetfile.ir